4A i 4C w Wielu

Utworzono dnia 21.06.2019

W dniach 17-18.06.2019 r. klasa IV"A" oraz IV "C" po całorocznej ciężkiej pracy, spędziły swój aktywny wypoczynek w Ośrodku Beaver Tourist położonym na terenie Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego. Program wyjazdu był bardzo napięty i wypełniony różnymi atrakcyjnymi zajęciami i zabawami. Nikt nie mógł narzekać na nudę. Czas spędzony z dala od codziennych obowiązków odpowiednio wpłynął na budowanie pozytywnych relacji. Uczestnictwo w  przygodach: festyn, przeprawy linowe, paintball, walki sumo oraz ognisko dostarczyły uczniom  niebywałych wrażeń. Każdy uczeń miał szansę pokazania się z jak najlepszej stronie, gdyż zadania, które przed nim stawiali, były dostosowane do jego  możliwości .Wspólne spędzenie 2 dni bardziej zintegrowało zespół klasowy, czas minął bardzo szybko i choć niektórzy  uronili łzę z tęsknoty za rodzicami, ciężko było nam wyjeżdżać i wracać do Malborka. Szczególne podziękowania klasy IV wraz z wychowawczyniami składają  rodzicom oraz Pani Dyrektor.

Sporządziła:

Magdalena Zybko - Żądłowska