Kochani Uczniowie

Utworzono dnia 23.06.2020

Kochani Uczniowie,

Zupełnie inaczej, niż każdego poprzedniego roku, będzie wyglądało Zakończenie Roku Szkolnego i życzenie Wam fajnych, ciekawych wakacji.

Sytuacja epidemiczna wywróciła nam wszystko do góry nogami. Zapewne wielu z Was cieszyło się, że nie chodziło przez trzy miesiące do szkoły. Jednak wiem również, że są tacy, którzy za szkołą tęsknią, tęsknią za koleżankami, kolegami, za spotkaniami w gronie rówieśników ale też za rozmowami z nauczycielami.

Mam nadzieję, że każdy na miarę swoich możliwości wykorzystał czas zdalnego nauczania. Wiele nowych umiejętności przyszło nam wykorzystać w czasie zdalnego nauczania (spotkania online, różnego rodzaju quizy, webqesty, nowe ciekawe narzędzia internetowe).
Dziękuję wszystkim, którzy bardzo sumiennie spotykali się na MEET, którzy pomimo ogromu zadań wykonywali je i nabywali nowe umiejętności, kompetencje i wiedzę.

Szczególnie pozdrawiam wszystkich uczniów klasy 8 A i 8 B, którzy opuszczają  szkołę. Jest to historyczna chwila, ponieważ jest to pierwszy rocznik uczniów, który zakończył naszą szkołę po ósmej klasie. Przeżywaliście w ostatnim czasie dodatkowy stres związany z egzaminami. Wszystko przebiegło bez zakłóceń
a Wy wykazaliście się dojrzałością godną każdego nastolatka.
Bardzo Wam gratuluję ukończenia Szkoły Podstawowej nr 3 im. 2 Pułku Nocnych Bombowców „Kraków” i życzę osiągania sukcesów w dalszej edukacji. Pamiętajcie, że jesteście ze szkoły, która zawsze będzie Was pamiętała i mile wspominała.

Wierzę, że z pozostałymi uczniami spotkamy się we wrześniu i na nowo wspólnie będziemy budowali relacje.

Życzę Wam ciekawych wakacji, bezpiecznie spędzonego wolnego czasu i wrażeń, które należą się po trudnym, pracowitym czasie.

Do zobaczenia

Beata Kacprowicz