Wytyczne dla uczniów i nauczycieli dotyczące wydawania świadectw

Utworzono dnia 18.06.2020

Wytyczne dla uczniów i nauczycieli dotyczące wydawania świadectw

1. Świadectwa są wydawane według harmonogramu przekazanego przez wychowawcę klasy.
  2. Sale po każdej grupie uczniów będą dezynfekowane.
  3. Uczniowie przychodzą do szkoły na wskazaną godzinę, w maseczkach i pozostają nich przez cały czas. Opiekunowie uczniów (rodzice) również są w maseczkach i powinni zachować dystans społeczny między sobą w każdej przestrzeni  wynoszący min. 1,5 m.
  4. Uczniowie wchodzą do sal drzwiami bezpośrednio do nich prowadzącymi – nie głównym wejściem do szkoły.
  5. Klasy będą podzielone na grupy max. 14  uczniów.
  6. Uczniowie klas 4-8 przed wejściem do sali korzystają z płynu dezynfekującego do rąk.
  7. Nauczyciele oraz personel szkoły będą zaopatrzeni w indywidualne środki ochrony osobistej  ( jednorazowe rękawiczki, maseczki na usta i nos lub przyłbice).
  8. Po otrzymaniu świadectwa uczniowie idą bezpośrednio do domu.

W załączniku znajduje się harmonogram wydawania świadectw dla poszczególnych klas.

Malbork, dnia 09.06.2020 r.

ZAŁĄCZNIKI:

Harmonogram wydawania świadectw