Utworzono dnia 31.10.2019

18 października w naszej szkole odbył się apel pt. ”Bombowe Belfry”.

Uczniowie Samorządu Uczniowskiego  - Jagoda Urbanowska oraz Filip Kraske podziękowali nauczycielom za ich ciężką pracę, złożyli serdeczne życzenia pracownikom naszej szkoły, a następnie zaprosili na występ artystyczny przygotowany przez uczniów SU oraz „Kółka Dziennikarskiego”.

Dzieci zaprezentowały skecze z życia szkoły, a zgromadzona publiczność próbowała odgadnąć nauczyciela, którego postać odgrywały.

W dalszej części nastąpiło rozdanie medali dla „Bombowych Belfrów”, na których uczniowie w tajemnicy przed nauczycielami oddawali swoje głosy.

„Mikrofon roku” – zdobyła pani Alicja Jaszkowska, „Sportowcem roku”, okazała się pani Joanna Wensker, a w kategorii „Francja elegancja” wygrała pani Beata Gał. „Nauczycielem o złotym sercu” została pani Ania Niekurzak. Bezkonkurencyjny w kategorii „Debiut roku” okazał się ksiądz Jacek Białek. Medal -  „Sokole oko” wygrała pani Kamila Kabatc, a kolejna nagroda „ Organizator  życia szkolnego” powędrowała do pani Jolanty Koralewskiej. „Luzakiem roku”, została pani Daria Kuczewska.

Dzieci wyróżniły także wyjątkowe miejsce jakim jest Biblioteka szkolna czyli „Urokliwy zaułek” w naszej szkole. To właśnie tam nasze  panie  Nauczycielki stworzyły miejsce , w którym wszyscy chętnie przebywają.

Uczniowie docenili również zaangażowanie pani Joli Więckiewicz w organizację wycieczek szkolnych i przyznali Jej medal „Włóczykij roku”.

Na zakończenie Nauczyciele otrzymali kolorowe kartki z życzeniami, które przygotowali samodzielnie uczniowie, a po wysłuchaniu piosenki udali się do swoich klas.

Utworzono dnia 31.10.2019, 17:42