Jasełka klas 0 – III

Utworzono dnia 10.01.2023

Czwartek 22 grudnia klasy 0 – III spędziły w bardzo uroczystej atmosferze. W szkolnej auli odbyły się jasełka. Na początku zaprezentowali się uczniowie klasy IB z ciekawym montażem literacko  - muzycznym, którym wprowadzili zebranych w nastrój bożonarodzeniowy. Następnie występował oddział przedszkolny, dzielnie prezentując przygotowaną pastorałkę. Kolejno wszystkie klasy: Ia, Ib, Ic, IIa, IIb, IIIa i IIIb zaprezentowały przygotowane wcześniej kolędy i pastorałki. Występ każdej klasy był wyjątkowy i ciekawie przygotowany. Były układy choreograficzne, stroje pastuszków, aniołków i mikołajkowe, a także gra na instrumentach. Klasa IIb przygotowała dla publiczności dodatkowo prezentację, w której  przybliżyła uczniom informacje, skąd pochodzą tradycje  Bożego Narodzenia. Na koniec zaprezentowali się uczniowie koła muzycznego, którzy zagrali kolędy na fletach. W świątecznym nastroju uczniowie udali się do klas, by przełamać się opłatkiem i życzyć radosnych świąt.

Utworzono dnia 10.01.2023, 11:28