” League of Legends” – turniej w ZSP nr 3 w Malborku

Utworzono dnia 25.03.2022

W dniu 21 marca 2022 r. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Malborku zorganizował w ramach Malborskiego Budżetu Obywatelskiego  Junior (MBOJ) pierwszy drużynowy Turniej w „League of Legends” (LOL). Do turnieju zgłosiło się 8 drużyn ze szkół podstawowych i średnich z Malborka.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas ósmych w składzie: Marcel Sarnowski, Cyprian Rabażyński z klasy 8 A, Krzysztof Wensker, Igor Jastrzębski, Piotr Gruda z klasy 8 C oraz Patryk Palenga z klasy 8 D.

Rywalizacja między zawodnikami (graczami) odbyła się w formie turnieju gier komputerowych (tzw. „pro gaming”). Podczas turnieju uczniowie  rozwijali swoje zainteresowania, wdrażali się do twórczego myślenia, samodzielnego planowania i przeprowadzania zadań.

”League of Legends”

Utworzono dnia 29.03.2022, 20:27