Międzyszkolny Konkurs Recytatorski O Niepodległej

Utworzono dnia 13.11.2018

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski O Niepodległej

6 listopada w Zespole Szkół Katolickich odbył się Międzyszkolny Konkurs Recytatorski O Niepodległej.

Naszą szkołę reprezentowali: uczennica klasy piątej - Maja Mettel, która została przygotowana przez panią Anitą Dziwierek, Julia Rogowskai Jan Gostumskiuczniowie klasy siódmej przygotowani przez Dianę Sokołowską.

Konkurs rozegrano w trzech kategoriach. Kategoria pierwsza to uczniowie klas 4-6, kategoria druga  uczniowie klas 7 i 8 oraz 3 gimnazjum, ostatnią stanowili uczniowie szkół ponadgimnazjalnych. Rywalizacja konkursowa przebiegała na bardzo wyrównanym, wysokim poziomie. Jury złożone z nauczycieli reprezentujących szkoły, z których pochodzili recytatorzy, mieli bardzo trudne zadanie, by wyłonić zwycięzców. Ostatecznie Maja Mettel, zdobyła pierwsze miejsce wśród klas 4 - 6, a Julia Rogowskaczwarte w kategorii klas 7,8 i 3 gimnazjum.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Diana Sokołowska

Utworzono dnia 13.11.2018, 16:52