Podsumowanie ferii

Utworzono dnia 18.02.2018

Ferie 2018

Od 29.01 - 09.02.2018 r. trwała przerwa feryjna w szkole. Dla wszystkich chętnych, którzy w tym okresie nie wyjechali na wypoczynek, Dyrekcja Szkoły w porozumieniu z MCKiE przygotowała ofertę zajęć sportowych. W pierwszym tygodniu ferii zimowych zajęcia prowadzone były zgodnie z harmonogramem w godzinach od 700 – 1500. Zajęcia odbywały się na lodowisku Ośrodka Sportu i Rekreacji a także auli Szkoły Podstawowej nr 3, sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 5  z podziałem na grupy wiekowe. Sportowe ferie  obejmowały naukę i doskonalenie jazdy na łyżwach dla początkujących głównie dla uczniów klas I-III , oraz gry i zabawy na lodzie a także gry w minihokeja i hokeja na lodzie dla bardziej zaawansowanych uczniów na lodowisku miejskim OSiR. Kolejne zajęcia odbywały się w auli SP3 z podziałem na dwie grupy wiekowe : klasy I-III i IV-VI i starsi. Obejmowały gry i zabawy rekreacyjne, oraz mini turnieje między innymi: tenisa stołowego, mini piłki nożnej halowej, mini piłki ręcznej oraz unihokeja. W sali SP5 prowadzone były zajęcia z piłki sitkowej w formie gier i zabaw. W drugim tygodniu przerwy feryjnej zajęcia prowadzone były w auli SP 3 oraz sali SP 5 zajęcia prowadzone były w formie gier i zabaw. 02.02.2018 dla najbardziej aktywnych uczestników ferii na sportowo zorganizowany został wyjazd do Jumpcity w Gdańsku. W zajęciach łącznie systematycznie uczestniczyło 50 uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 3 oraz innych szkół podstawowych i gimnazjalnych z Malborka.

D.Rowinski

Utworzono dnia 18.02.2018, 21:18