Rekrutacja do klas sportowych

Utworzono dnia 07.04.2019

28.03.2019 roku odbyły się próby sprawności fizycznej dla kandydatów do I klasy o zwiększonej liczbie godzin nauczania wychowania fizycznego oraz IV klasy sportowej przy Szkole Podstawowej nr 3 im. 2 Pułku Nocnych Bombowców "Kraków" w Malborku. U rekrutów sprawdzono m. in. skoczność, siłę, szybkość oraz zwinność. Przebieg testów można obejrzeć na zdjęciach.
Przypominamy, że rekrutacja wciąż trwa! Oprócz możliwości aplikowania do wspomnianych już klas I i IV sportowej, Szkoła prowadzi również nabór uzupełniający do klas V i VI sportowych. Sporty wiodące to piłka siatkowa oraz hokej na lodzie. W klasach realizowany jest program szkolenia sportowego opracowany przez Polski Związek Piłki Siatkowej oraz Polski Związek Hokeja na Lodzie. W realizacji programu uczestniczą kluby sportowe UKS Orzeł Malbork oraz UKS Bombek Malbork.
Do 31.05.2019 roku w sekretariacie Szkoły można jeszcze składać wnioski o przyjęcie do oddziałów sportowych. W dniach 03-04.06.2019 roku odbędą się kolejne próby sprawności fizycznej dla nowych kandydatów. Dodatkowe informacje chętnie udzieli sekretariat pod numerem telefonu 55 272 35 66.
Serdecznie zapraszamy!

Próby sprawności fizycznej