TRIATHLON

Utworzono dnia 17.06.2018

TRIATHLON

15 czerwca 2018r. nasi uczniowie wzięli udział w Drużynowym Triathlonie dla dzieci i młodzieży w ramach Malborskiego Dnia Sportu. Zawody odbyły się na Kąpielisku Miejskim w Malborku. W kategorii wiekowej klasy 1-3 z naszej szkoły wystartowały 4 drużyny (3 drużyny z klas pierwszych i 1 drużyna z klas trzecich), w kategorii wiekowej klasy 4-6 wystartowało 6 drużyn (4 drużyny z klas czwartych i 2 drużyny z klas szóstych). Zawodnicy samodzielnie dobierali się w zespoły trzyosobowe i mogli startować  tylko w jednej dyscyplinie sportu. W każdej grupie wiekowej za pierwsze trzy miejsca zawodnicy otrzymali puchary i nagrody rzeczowe, a pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale.

Dystanse i dyscypliny w kategorii wiekowej klasy 1-3:

pływanie 60m, jazda na rowerze - 2000m, bieg - 500m.

Dystanse i dyscypliny w kategorii wiekowej klasy 4-6:

pływanie 120m, jazda na rowerze - 4000m, bieg 1000m.

Drużyna z klas szóstych w składzie:

Wiktoria Grabara - pływanie, Filip Kraske - jazda na rowerze, Bartosz Seńko - bieg, zajęła II miejsce. Gratulujemy.

WF