Wyjazd do Teatru w Elblągu

Utworzono dnia 23.01.2019

18 I 2019r. klasy pierwsze, drugie i trzecie obejrzały spektakl teatralny pt. "Koziołek Matołek" w Teatrze Dramatycznym im. A Serwuka w Elblągu. Przygody wesołego koziołka wzbudziły w uczniach zainteresowanie. Dzieci w skupieniu śledziły losy głównego bohatera. Aby podkreślić, że wyjazd do teatru  to spore wydarzenie, młodzi widzowie w ten dzień ubrani byli bardzo uroczyście. Przestrzegali również zasady, że w teatrze, na widowni, nie spożywa się posiłków. Po skończonym przedstawieniu rozmawiano o teatrze i jego elementach. Dzieciom najbardziej podobała się scena ze scenografią i kurtyną. W dobrych nastrojach planowaly kolejne wyjazdy na spektakle. Organizatorem wyjazdu była Pani Magdalena Brzezicka - Major - wychowawczyni klasy I B.

J. Piejko

Wyjazd do Teatru