Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa nr 3 w Malborku

Zajęcia pozalekcyjne

 OFERTA ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH 2017/2018

Dzień tygodnia

Godzina

Nazwa zajęć/Opiekun

Sala

 

 

 

 

Poniedziałek

8:00-8:45

Zajęcia edukacyjne uwzględniające potrzeby uczniów kl V A

Marek Godlewski

Czytelnia

12.30 – 15.30

Świetlica socjoterapeutyczna

Katarzyna  Tomasik

Czytelnia

0.22

12.40 – 13.25

Koło matematyczne dla uczniów klas IV – VI

Aneta Grabowska

0.28

Szachy

Monika Godlewska

czytelnia

13.40 – 14.25

Koło taneczne

Anna Nowalińska - Krukowicz

0.68

14.35 – 15.20

Zajęcia uwzględniające potrzeby edukacyjne uczniów
klasy II B

Renata Rogowicz

0.26

15.30 – 18.30

SKS – gry zespołowe

Sławomir Nawrocki

Lodowisko

 

 

 

 

 

Wtorek

08.00 – 08.45

Zajęcia uwzględniające potrzeby edukacyjne uczniów
klasy III A

Justyna Zaborowska

1.9

12.30 – 15.30

Świetlica socjoterapeutyczna

Katarzyna Tomasik

Czytelnia

0.26

12.30 – 13.00

Zajęcia uwzględniające potrzeby edukacyjne dzieci oddziału przedszkolnego

Ewelina Dłużniewska

0.51

12.40 – 13.25

Kółko szachowe

Monika Godlewska

1.16

Koło ekologiczne

Aleksandra Konopko

0.23

Koło plastyczne

Renata Rogowicz

0.26

Zajęcia artystyczne dla uczniów klasy III B

Magdalena Brzezicka - Major

0.22

13.40 – 14.25

Koło wokalne dla uczniów klas IV – VI

Jolanta Więckiewicz

1.12

Koło przyrodnicze

Barbara Maleńczyk

1.9

Koło j. angielskiego dla uczniów klas IV – VI

Karolina Siwko

1.4

14.35 – 15.20

Koło wokalne dla uczniów klas I – III

Małgorzata Kaczmar

0.28

13.30 – 16.30

Świetlica socjoterapeutyczna

Katarzyna  Tomasik

0.26

13.40 – 14.25

Zajęcia rozwijające umiejętność uczenia się

Irena Perkowska

1.8

Gimnastyka korekcyjna

Sławomir Nawrocki

0.68

14.35 – 15.20

Koło matematyczne

Elżbieta Krawczyk

0.31

Koło gier planszowych

Małgorzata Kuszowska/Beata Gał

0.32

Gimnastyka korekcyjna

Sławomir Nawrocki

0.68

15:30 - 17:00

Zajęcia z Tenisa Stołowego

Marek Godlewski

@

 

 

Czwartek

11.40 – 12.25

Gimnastyka korekcyjna

Joanna Wensker

@

12.40 – 13.25

Koło teatralne

Justyna Piejko

0.22

13.30 – 16.30

Świetlica socjoterapeutyczna

Katarzyna  Tomasik

0.26

13.40 – 14.25

Zajęcia uwzględniające potrzeby uczniów klas VI

Aneta Grabowska

1.14

 

 

Piątek

08.00 – 08.45

Zajęcia uwzględniające potrzeby edukacyjne uczniów
 klasy III B

Magdalena Brzezicka - Major

0.22

12.40 – 13.25

Zajęcia uwzględniające potrzeby edukacyjne uczniów
klasy III E

Elżbieta Krawczyk

0.23

Zajęcia  uwzględniające potrzeby edukacyjne  uczniów
 klasy IV A B

Milena Małyj

1.4

15.30 – 16.20

Zajęcia uwzględniające potrzeby edukacyjne  uczniów
klasy III D

Monika Godlewska

0.31