Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa nr 3 w Malborku

Pracownicy

Dyrekcja

- dyrektor: Kacprowicz Beata - historia i społeczeństwo

- wicedyrektor: Kuszowska Małgorzata - matematyka

Grono pedagogiczne

Awin-Wiśniewska Magdalena - język angielski

Brzezicka-Major Magdalena - edukacja wczesnoszkolna

Budzyńska Małgorzata - nauczyciel bibliotekarz

Dłużniewska Ewelina - edukacja przedszkolna

Dolega Justyna - języhk włoski, świetlica

Dziki Klaudia - nauczyciel wspomagajacy

Dziwierek Anita - język polski

Fijas Joanna - język polski

Gał Beata - historia i społeczeństwo

Gardzielewska Aleksandra - język polski

Godlewska Monika - edukacja wczesnoszkolna

Grabowska Aneta - matematyka

Grzegorczyn Hanna - świetlica

Hałuszczak Iwona - pedagog

Hyrycz Katarzyna - nauczyciel wspomagajacy

Jaszkowska Alicja - religia

Kabatc Kamila - matematyka, fizyka, chemia

Kaczmar Małgorzata - edukacja wczesnoszkolna

Kalinowska Agata - nauczyciel wspomagajacy

Kapczyńska Marta - nauczyciel wspomagajacy

Konopko Aleksandra - edukacja wczesnoszkolna

Kozłowska Ewa - świetlica

Kozłowska Patrycja - język angielski

Krawczyk Elżbieta - edukacja wczesnoszkolna

Kuczewska Daria - wych.fizyczne

Kwolek Karolina - logopeda

Łabiak Magdalena - edukacja wczesnoszkolna

Majka Agnieszka - świetlica

Maleńczyk Barbara - przyroda, matematyka

Miecznik Kamila - psycholog

Nawrocki Sławomir - wychowanie fizyczne

Niekurzak Anna - przyroda, biologia, geografia

Nowalińska-Krukowicz Anna - wychowanie fizyczne

Olszewski Sebastian - religia

Perkowska Irena - język polski

Piejko Justyna - edukacja wczesnoszkolna

Rogowicz Renata - edukacja wczesnoszkolna

Rowiński Dariusz - wychowanie fizyczne

ks.Rusiecki Maciej - religia

Sikorska Dorota - nauczyciel wspomagający

Sitowski Janusz - matematyka

Siwko Karolina - język angielski

Sokołowska Diana - język polski

Stopow Walentyn - wychowanie fizyczne

Tercjak Paweł - wychowanie fizyczne

Tomasik Katarzyna - edukacja wczesnoszkolna

Wensker Dorota - świetlica, nauczyciel bibliotekarz

Wensker Joanna - wychowanie fizyczne

Więckiewicz Jolanta - muzyka, plastyka

Wożniak Zofia - edukacja wczesnoszkolna

Zabłocka Magdalena - język angielski 

Zaborowska Justyna - edukacja wczesnoszkolna

Zaczyńska-Szweda Alicja - informatyka, technika, plastyka

Zakrzewska Monika - przyroda, informatyka

Zybko - Żądłowska Magdalena - język angielski

Pracownicy administracji

Kania Janina - sekretariat

Beszczyńska Danuta - sekretariat

Pyra Maria - pielęgniarka

Pracownicy obsługi

Frankiewicz Andrzej

Grochowska Anna

Kicińska Anna

Koralewska Jolanta

Kostkowska Iwona

Kowalczyk Barbara

Paczkowski Sławomir

Stolarów Agnieszka

Zawada Anna