DZIAŁANIA ŚWIETLICY SZKOLNEJ W II SEMESTRZE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

Utworzono dnia 14.06.2023

1. Zajęcia czytelnicze i multimedialne – głośne czytanie, słuchowisko,  quizy, bajki, filmy, literatura, kino i teatr, piosenki (zdjęcia  1-6 )

2. Zajęcia edukacyjne(okolicznościowe, tematyczne) oraz plastyczno – techniczne (kolorowanki na życzenie) (zdjęcia 7-32 )

3. Zdrowy styl życia: gry i zabawy ruchowe w sali, na korytarzu, w auli i na podwórku, zajęcia rytmiczno- taneczne, ćwiczenia poranne  (zdjęcia 33-45 )

4. Gry, puzzle, budowle i zabawy konstrukcyjne  (zdjęcia 46-63 )

5. Konkursy: 23 Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży "Człowiek w ruchu", którego organizatorem jest Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach oraz  VII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci "Moje ulubione zwierzę", którego organizatorem jest Zespół Szkolno-Przedszkolny w Gierałtowicach (zdjęcia 64-65 )

Alicja Jaszkowska, Hanna Grzegorczyn

DZIAŁANIA ŚWIETLICY SZKOLNEJ