II Powiatowy konkurs piosenki angielskiej

Utworzono dnia 26.03.2018

II Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej

W poniedziałek 26 marca 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 3 w Malborku odbył się II Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej pod nazwą „The Best Voice”.

Do udziału zgłosili się uczestnicy ze szkół podstawowych w Malborku i Miłoradzu.

Jak w roku ubiegłym w konkursie mogli brać udział soliści, duety oraz zespoły. Uczestnicy wykonywali jeden wybrany przez siebie utwór w języku angielskim. Jury, składające się z nauczycieli oraz przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego, oceniało poprawność językową, dykcję, interpretację i walory głosowe.

A oto nasi laureaci:

I miejsce – Nikola Szymczak ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Malborku

II miejsce – Gabriela Wierzba z Zespołu Szkół i Przedszkola w Miłoradzu

III miejsce – Wiktoria Tomczyk ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Malborku

Wyróżnienie I stopnia otrzymał Kacper Kaniecki ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Malborku.

Wyróżnienie II stopnia otrzymały Lena Piskozub, Aleksandra Lahutta oraz Maja Mettel ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Malborku.

Nagrody dla zwycięzców i uczestników ufundowane zostały przez: kino HELIOS w Tczewie, Centrum Edukacyjno-Szkoleniowe HOGWART w Elblągu, Panią Beatę Kowalczyk, Stowarzyszenie „Nasz Wielbark” w Malborku oraz Wyższą Szkołę Gospodarki w Malborku.

Wszystkim sponsorom organizatorzy konkursu SERDECZNIE DZIĘKUJĄ.

P.Kozłowska, K. Siwko

Utworzono dnia 26.03.2018, 21:33