Zajęcia Decoupage w klasie Ib

Utworzono dnia 20.03.2024

14 marca uczniowie z klasy Ib tworzyli ozdoby wielkanocne metodą Decoupage. W tym dniu pierwszaków odwiedziła babcia jednego z uczniów Pani Grażyna Bohatyrewicz, która z anielską cierpliwością uczyła najmłodszych uczniow, jak krok po kroku wykonać wspaniałe, wielkanocne ozdoby. Uczniowie wykazali się dokładnością, starannością i precyzją. W ogromnym skupieniu tworzyli niezapomniane prace, wykazując przy tym duże poczucie estetyki i sporą dawkę talentu plastycznego. Pani Grażynce, dla której to nie pierwsze takie przedsięwzięcie, bardzo dziękujemy za atrakcyjne zajęcia i wspaniałą atmofsterę. Dzięki dużej wiedzy i doświadczeniu Pani Grażynki, a także pomocy wielu osób: wychowawczyni Pani Justyny Piejko, Pani Doroty Wensker a także Pani Svitlany Derkach uczniowie klasy Ib stworzyli niepowtarzalne wielkanocne ozdoby metodą Decoupage.

J.P.

Zajęcia Decoupage w klasie Ib